Individuální domáci obuv

... více obrazem   foto

Zhotovujeme individuálně vyráběnou domácí obuv z přírodních usní se zabudovanou ortopedickou vložkou dle měr zákazníka. Ortopedická domácí obuv je vhodná pro nadměrné velikosti a složitější deformace nohou.

Tato obuv je pouze pro samoplátce.

Domácí obuv v provedení pantofel zhotovujeme z různých druhů materiálů. Tato obuv nemá patní část. Je tvořena pouze nártem svršku.

Svršek může být vykrojen vcelku, nebo je sešitý ze dvou dílců a může být různě ozdobně perforován v provedení s otevřenou nebo s plnou špicí. Pro nohu zdravou je možné zvolit vzor, který je vytvořen z úpletu dvou širokých pásků. Také je možné vyrobit domácí obuv teplou, jejíž svršek je zhotoven z vhodného textilního materiálu nebo kůže s podšívkou beran nebo vlna.

Spodek pantofle je z mechové gumy, buď v provedení klín nebo probraný klín.

Tato obuv je rukodílně vyráběná, proto má několik charakteristických vlastností, kterými se liší od obuvi vyráběné strojově. V první řadě je to její větší trvanlivost, což je dáno způsobem zpracování a kvalitou materiálu a dále je to možnost individuálního zaměření, které je i pro zdravou nohu velmi důležité. Takto ručně zhotovené pantofle je možné po obnošení i několikrát opravovat. Tím se výrazně prodlouží jejich životnost a budou sloužit řadu let.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2009 - www.ortopedickaobuv.eu    ---    Aktualizace: 13-01-2019    ---    webdesign: www.smart.cz