prázdný blok
telefon:
+420 220 921 582
+420 602 870 824
email:
merinsky@
ortopedickaobuv.eu


náš příbuzný web:
Ortopedické vložky

Naše nabídka:

boty

O nás - historie a současnost

Ortopedická obuv Měřínský vznikla v roce 1997 jako výroba a aplikace individuální ortopedické obuvi a individuálních a speciálních ortopedických vložek.

dilnaOd samého počátku naší firmy provádíme celou výrobu v našich dílnách a využíváme vědomostí a poznatků z naší 40leté praxe v oboru ortopedického obuvnictví k neustálému zdokonalování výroby. Používáním moderních materiálů se snažíme o maximální kvalitu ortopedické obuvi a ortopedických vložek.

Spolupracujeme s odbornými lékaři a jejich pacientům poskytujeme péči na vrcholné úrovni v protetickém oboru. Máme uzavřeny smlouvy se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou, s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou a s ostatními zdravotními pojišťovnami. Individuálně přistupujeme ke všem pacientům a zákazníkům. Technik, který provádí měrné podklady, posoudí stav nohy a její vadu a podle lékařské zprávy a požadavků lékaře nabídne zákazníkovi doporučený výběr materiálů ze kterých je možné pomůcky vyrobit. Technik také navrhne druh a vzor ortopedické obuvi a ortopedických vložek, který je vhodný pro danou vadu nohy a vyhovuje uživateli výrobku. Současně se podílí i na výrobě ortopedické obuvi a vložek.

Považujeme osobní kontakt s pacientem za záruku pro vznik kvalitního výrobku.

2009 - www.ortopedickaobuv.eu    ---    Aktualizace: 13-01-2019    ---    webdesign: www.smart.cz